ACTION SDI 21,5 – CASE

Shure SLX-D/SM58
17 listopada 2023
Blackmagic Design Ursa Studio Viewfinder G2
19 listopada 2023
Show all

ACTION SDI 21,5 – CASE

Od: 200,00 

AT-2200HD powraca do podstawowego charakteru monitorowania obrazu i reprodukcji kolorów, rezygnując ze zbędnych i skomplikowanych funkcji. W oparciu o potrzeby związane z fotografowaniem w plenerze i postprodukcją, precyzyjnie konfiguruje się przebieg jasności i kontrolę ekspozycji, co pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i koszty zakupu.

Detektor jasności automatycznie dostosowuje jasność monitora do różnych warunków. Reguluje jedynie podświetlenie monitora, zatem nie ma to wpływu na reprodukcję kolorów.

Dokładne odwzorowanie kolorów jest jednym z najważniejszych czynników profesjonalnego monitora. Wszystkie monitory serii AT posiadają funkcję 3D-LUT zgodną ze standardem kolorów REC-709. Używamy oprogramowania CALMAN do fabrycznej kalibracji każdego monitora ACTION, aby zapewnić dokładne odwzorowanie obrazu, a także spójność w każdym urządzeniu.

Reprodukcja kolorów jest niezwykle ważna dla reżyserów i operatorów. Dla każdego z monitorów tworzony jest zapis kalibracji, który można uzyskać skanując kod QR znajdujący się w lewym dolnym rogu każdego monitora.

Szybka i łatwa obsługa jest ważna dla klientów. Monitory serii AT umożliwiają sterowanie wszystkimi funkcjami za pomocą jednego pokrętła. 6 klawiszy funkcyjnych zapewnia skróty do częściej używanych funkcji.

Znamy i rozumiemy potrzeby klientów zarówno na etapie produkcji, jak i postprodukcji, dlatego dodajemy praktyczne funkcje do monitorów serii AT, aby sprostać ich oczekiwaniom. Funkcje obejmują narzędzia do kształtowania fali, analizy ekspozycji, kadrowania i wspomagania ostrości, które pozwalają użytkownikom wydajniej pracować.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu projektowania przemysłowego linia produkcyjna monitorów serii AT jest zakrojona na dużą skalę, uprzemysłowiona i ustandaryzowana. Gwarantuje to konsystencję i trwałość produktów, jednocześnie znacznie obniżając koszty produkcji. Monitory serii AT to produkty przemysłowe, a także wyrafinowane dzieła sztuki.

Monitory serii AT można dostosować do różnych środowisk pracy, od etapów produkcji po postprodukcję. Wyposażony w futerał transportowy Armor nr 1, monitor nadaje się do warunków zewnętrznych. Płytka VESA umożliwia bezpieczną instalację monitora na lekkim stojaku. Korpus ze stopu aluminiowo-magnezowego o wysokiej wytrzymałości skutecznie chroni monitor przed uderzeniami. Cały monitor waży zaledwie 4,7 kg, co pozwala użytkownikom przenosić go bez większego wysiłku.

System chłodzenia powietrzem i przewodność cieplna stopu aluminiowo-magnezowego umożliwiają funkcjonalną pracę monitora w wysokiej temperaturze powietrza wynoszącej 30 stopni Fahrenheita.

Zarezerwuj:

Kategoria:
Informacje dodatkowe
Waga 4,7 kg
Wymiary 51,5 × 4 × 32,8 cm
Przekątna ekranu

21,5''

Współczynnik kontrastu

1000:1

Jakość obrazu HD

1080P

Kąt widzenia

178 stopni

Czas reakcji

7 ms