Blackmagic Design Teranex AV

Sennheiser A1031 U
6 grudnia 2023
TC Electronic Clarity M Stereo
12 grudnia 2023
Show all

Blackmagic Design Teranex AV

Od: 150,00 

Blackmagic Teranex AV to zaprojektowany do realizacji na żywo model najpotężniejszego na świecie procesora obrazu. Zdolny jest do 1089 różnych konwersji formatów od SD do 2160p60.

Posiada tryb low latency, który ogranicza opóźnienie na wyjściu do jedynie dwóch klatek, a także wewnętrzną pamięć na stopklatkę oraz generator sygnałów testowych wideo i audio.

Teranex AV został specjalnie zaprojektowany z nowymi funkcjami do obsługi wydarzeń na żywo i profesjonalnych instalacji AV, a także transmisji i postprodukcji. Otrzymujesz 1089 konwersji w górę, w dół, krzyżowych i standardowych dla wszystkich formatów do 2160p60, wraz z opatentowanymi algorytmami Teranex i legendarną jakością obrazu. Teranex AV oferuje niskie opóźnienia i jest wyposażony w pamięć nieruchomą do dodawania logo i grafiki, zamrażania klatek na żywo i może generować sygnał referencyjny. Otrzymujesz profesjonalne połączenia 12G-SDI i quad SDI, które mogą być używane jednocześnie, konsumenckie HiFi, XLR audio, wejście HDMI, pętlę i wyjścia i wiele więcej! Z tyłu znajdują się nawet metalowe wsporniki, które zapobiegają uszkodzeniu kabli i połączeń podczas instalacji w ciasnych miejscach!

 

Zarezerwuj:

Kategoria:
Informacje dodatkowe
Waga 2 kg
Wymiary 12,5 × 48,2 × 4,4 cm