Głośnik – RCF EVOX 12

Obiektyw EF Canon 24-105
23 listopada 2023
Obiektyw B4 Canon HJ 17×7.6 b IASE
23 listopada 2023
Show all

Głośnik – RCF EVOX 12

Od: 350,00 

W swojej klasie oferuje wyjątkowo głębokie i dynamiczne odtwarzanie dźwięku dzięki wbudowanej końcówce mocy 1400W. W górnej części posiada osiem 4″ wysokiej jakości pełno pasmowych przetworników neodymowych. W rezultacie RCF EVOX 12 ma znacznie zwiększony niski środek odtwarzania na stałym poziomie z szeroką dyspersją maksymalizując wydajność zestawu. 15″ subwoofer dostarcza potężną dawkę niskich częstotliwości tak bardzo przydatnej zarówno przy muzyce na żywo jak i tej odtwarzanej z nagrań.

Pomimo tak wysokiej wydajności, obudowa jest bardzo zwarta, a dzięki zintegrowanym w obudowę kółkom RCF EVOX 12 jest bardzo wygodny w transporcie. Przeznaczony dla wymagających muzyków przemieszczających się z własnym nagłośnieniem oraz wszędzie tam gdzie potrzebny jest precyzyjny dźwięk i pokrycie.

Zestaw nagłośnieniowy 1400W. 8x 4″ + 1×15″

Konstrukcja matrycy EVOX zapewnia stałe poziome stały kąt pokrycia 90°x30°zapewniając doskonałe wrażenia odsłuchowe dla słuchaczy. Progresywne zakrzywienie kształtu matrycy gwarantuje pop poprawny odsłuch od pierwszego rzędu bez ukierunkowania wysokich częstotliwości typowego w prostych matrycach.

DŹWIĘK NA ŻYWO:

Obszerne testy z instrumentami i wokalem podczas procesu konstrukcyjnego jak również testy mocy i niezawodności sprawiają że RCF EVOX 12 jest świetnym kompanem zarówno solisty jak i zespołu muzycznego.

DJ:

Ekstremalnie niska i precyzyjnie kontrolowana odpowiedź niskich częstotliwości oraz niesamowita jakość dźwięki, łatwy transport i szybkie rozstawienie. Bez wątpienia DJ’ka to idealne miejsce dla RCF EVOX 12.

Konferencje:

Nadzwyczajna przejżytość i dynamika w reprodukcji wokalu, zarówno na niskich jak i wysokich poziomach dźwięku. RCF EVOX 12 ro świetne narzędzie do organizacji przemówień i konferencji.

Wzmacniacze:

RCF EVOX 12 jest zasilany z wysokiej mocy wzmacniaczy klasy D. Każdy system posiada dwa wzmacniacze z crossoverem kontrolowanym przez DSP. Precyzyjna i przemyślana konstrukcja crossovera i zabezpieczeń umożliwia uzyskanie ciśnienia akustycznego większego o nawet 6dB w porównaniu do produktów z pasywną zwrotnicą satelity.

Cyfrowe wzmacniacze w RCF EVOX 12 posiadają moc 1400W w szczycie, podzielone na 400W dla wysokiego pasma i 1000W dla niskiego. Dzięki częstotliwościowo zależnemu wychyleniu przetworników i kontroli zniekształceń, przetwarzanie DSP w RCF umożliwia gwarancję niesamowitego i nieporównywalnego dźwięku z tak małego systemu. Dedykowane przetwarzanie wokalu zostało opracowane do reprodukcji mowy podczas prezentacji i konferencji.

Głośniki:

RCF EVOX 12 został zbudowany w oparciu o głośniki RCF najnowszej generacji.

Ultra kompaktowe szerokopasmowe 4″ głośniki dużej mocy rozszerzają skrajny poziom ciśnienia akustycznego. Matryca RCF EVOX 12 została wyposażona w osiem takich głośników.

15″ woofer niskotonowy o dużym wychyleniu odtwarza najniższe częstotliwości. Jednocześnie posiada szybką i dokładną odpowiedź częstotliwościową tak ważną w zakresie punktu odcięcia crossovera.

Sekcja niskotonowa umieszczona jest na ziemi, w połączeniu z projektem wyjścia obudowy daje poważne niskie częstotliwości wypełniając całe audytorium.

Mobilność:

System RCF EVOX 12 instaluje się szybko i łatwo – w trzech krokach! Jest on specjalnie jest przeznaczony do bezproblemowego transportu i szybkiego montażu.

Wszystkie elementy mogą być osadzone w dodatkowym pokrowcu – satelita, subwoofer, sztyca i okablowanie.

Satelita jest umieszczona na sztycy dystansowej wkręconej do głośnika niskotonowego, który pełni funkcję podstawy. Regulowane mocowanie umożliwia zmienianie długości sztycy dystansowej.

Pasmo przenoszenia -3 dB40 Hz ÷ 20 kHz
Max SPL 130 dB
Kąt pokrycia 90°x30°
Kolumna wysoko-tonowa 8 x 4″, 1″ V.C.
Woofer 15″, 3″ V.C.
Podział crosovera 180Hz
Moc 1400W
Materiał – sklejka brzozy bałtyckiej
Wymiary 2220 x 410 x 560 mm
Waga 34,8kg

 

Zarezerwuj:

Kategoria:
Informacje dodatkowe
Waga 34,8 kg
Wymiary 56 × 41 × 222 cm