grandMA3 light

grandMA2 light
24 listopada 2023
MDG – ATMe
24 listopada 2023
Show all

grandMA3 light

Od: 1 000,00 

Konsoleta dysponuje 60 sprzętowymi playbackami oraz 16 konfigurowanymi klawiszami X, dając konsolecie grandMA3 light obszerne możliwości odtwarzania.

Konsoleta dysponuje dużą powierzchnią ekranów, dającą bezpośredni dostęp do funkcji programowania. Dowolność konfiguracji widoków spełnia najróżniejsze indywidualne wymagania. Dwa podłużne ekrany kontekstowe dedykowane są do komunikatów oraz opcji dla towarzyszących im enkoderów i playbacków.

Konsoleta grandMA3 light ma moc obliczeniową 16.384 parametrów sterujących, co stanowi znakomitą podstawę dla dużych i prestiżowych realizacji z oświetleniem rozrywkowym. System jest rozszerzalny do 250.000 parametrów za pomocą dodatkowych jednostek obliczeniowych grandMA3.

grandMA3 light jest kompatybilna z oprogramowaniem systemu grandMA2 oraz grandMA3. Zoptymalizowana konstrukcja chłodzenia jest w standardzie wersją wyciszoną.

Wprowadzono przemyślany od podstaw, intuicyjny i szybki w użyciu interfejs użytkownika, ze zoptymalizowaną sekcją poleceń.

Podwójne enkodery umożliwiają intuicyjne sterowanie dodatkowych cech i funkcji. Mamy swobodę w mapowaniu funkcji, co ułatwia i przyspiesza programowanie.

W całej serii konsolet grandMA3 zastosowano suwaki o dużej żywotności. Suwaki zastosowane w grandMA3 mają podświetlenie RGB szczelin na całej długości. Wszystkie playbacki mają klawisze bezpośredniego dostępu, oraz regulację jasności i czasów poprzez pokrętła z podświetleniem RGB.

System operacyjny w grandMA3 jest zupełnie nowy, a opracowano go pod kątem większej przystępności dla nowych użytkowników, z zachowaniem otwartości dla obecnych użytkowników systemów grandMA. Uwzględniono mnóstwo uwag i pomysłów zebranych od użytkowników, by nowa funkcjonalność była odpowiedzią na autentyczne zapotrzebowania w rodzinie MA.

Zachowaną fundamentalną składnię poleceń znaną z grandMA2, rozszerzając ją o nową funkcjonalność.

Oprogramowanie systemu grandMA3 ma nową, elegancką architekturę, której sercem jest nowy sposób obsługi urządzeń, funkcji i efektów. Te przełomowe koncepcje opracowane przez wizjonerów branży są zawarte w ulepszonym interfejsie użytkownika, oraz opracowane dla bardziej intuicyjnej obsługi potocznych czynności. Wybór urządzeń, regulacja wartości, zapisywanie presetów i odtwarzanie pamięci cue będzie znajome, ale proces będzie ulepszony w wielu szczegółach.

Lepsze podglądy, szybszy dostęp i dokładniejsze informacje dadzą ulepszoną orientację w programowaniu oraz improwizacjach spektaklu.

Informacje o sterowanych światłach mają szczegółowy technicznie charakter, umożliwiając łatwiejszą wymianę zaprogramowanych danych między urządzeniami. Domyślnie stosowana jest obsługa nowego formatu GDTF (General Device Type Format), który umożliwia producentom urządzeń zapewnienie, że ich urządzenia będą sterowane w sposób zgodny z ich intencjami.

Cechy główne
Sterowanie w czasie rzeczywistym do 250.000 parametrów na sesję, w połączeniu z jednostkami obliczeniowymi grandMA3
6 wyjść DMX, 1 wejście DMX
2 wbudowane wielodotykowe ekrany na składanym skrzydle
2 wbudowane wąskie ekrany dotykowe
2 wbudowane wielodotykowe ekrany poleceń
Możliwość podłączenia dodatkowych 2 zewnętrznych ekranów wielodotykowych
41 enkoderów obrotowych z podświetleniem RGB
5 podświetlanych enkoderów podwójnych
15 podświetlonych zmotoryzowanych suwaków 60 mm
60 samodzielnych playbacków sprzętowych
16 konfigurowanych klawiszy X
Zintegrowana szuflada klawiatury
Wbudowany zasilacz UPS
3 złącza etherCON, 6 złączy USB
2 podświetlane zmotoryzowane suwaki A/B 100 mm
Ciche klawisze z indywidualnym, regulowanym podświetleniem

 

Zarezerwuj:

Kategoria:
Informacje dodatkowe
Napięcie

100-240V, 50/60Hz

Pobór mocy

do 300VA