RTS AP-1800EU

Hollyland Syscom T-1000
17 listopada 2023
RTS DKP 3016
17 listopada 2023
Show all

RTS AP-1800EU

Od: 75,00 

Bezprzewodowy system interkomowy ROAMEO jest profesjonalnym, łatwym w użyciu i wybiegającym w przyszłość rozwiązaniem opartym na bezpłatnym standardzie DECT, które działa w chronionym zakresie częstotliwości. ROAMEO zapewnia wysokiej jakości sygnał audio i bezproblemową integrację z systemem matrycowym w celu umożliwienia równoczesnej obsługi dużej liczby użytkowników na dużym obszarze. Najnowsza technologia gwarantuje zoptymalizowane właściwości brzmieniowe. Cechując się nowoczesną i wytrzymałą konstrukcją, ROAMEO jest odpowiedni do bardzo szerokiego wykorzystania w profesjonalnych aplikacjach interkomowych, gdzie komunikacja bezprzewodowa jest wymogiem krytycznym. System ten świetnie sprawdzi się w studiach produkcyjnych i nadawczych, podczas produkcji widowisk teatralnych i sportowych, w obiektach sakralnych, budynkach komercyjnych, czy też w wozach transmisyjnych działających w terenie. System składa się z beltpacków TR-1800, punktu dostępu AP-1800 oraz opcjonalnych akcesoriów, włączając w to ładowarki, kabury oraz zestaw do montażu na wysięgniku.

Działając jak bezprzewodowy panel użytkownika, ROAMEO może być w pełni zintegrowany z rodziną matryc ADAM firmy RTS. System umożliwia adresowanie użytkowników indywidualnie lub do określonych grup. Połączenie z cyfrową matrycą jest nawiązywane w bardzo łatwy sposób przy użyciu jednego przewodu Ethernet. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość wykorzystania standardowej infrastruktury IT, co przyczynia się do jeszcze łatwiejszej instalacji całego systemu i obniżenia kosztów jego utrzymania i konserwacji. Punkty dostępu mogą być łączone łańcuchowo (daisy-chain).

Struktura komórkowa ROAMEO może objąć szeroki obszar zapewniając na nim znakomity sygnał audio i bezproblemowy roaming między indywidualnymi komórkami. Użytkownicy mogą łatwo rozszerzyć obszar pokrycia działania systemu przez dodanie kolejnych punktów dostępu, podczas gdy dodatkowe beltpacki bezprzewodowe mogą być adresowane bezpośrednio jako część przewodowego interkomowego systemu matrycowego RTS. Dysponując dwoma dostępnymi kodekami audio administrator systemu może wybierać między położeniem większego nacisku na jakość głosu (pełnopasmowy kodek G.722) a bardziej efektywnym wykorzystaniem widma radiowego z zapewnieniem dwukrotnie większej liczby beltpacków (G.726 narrow-band).

System może zostać łatwo skonfigurowany z poziomu beltpacka TR-1800 dzięki możliwości przewijania list lub też z poziomu komputera przy użyciu oprogramowania kontroli AZedit. Dzięki dużemu kolorowemu wyświetlaczowi TFT, intuicyjnej i bazującej na ikonach strukturze menu, a także wielojęzycznym ekranom pomocy, beltpack TR-1800 jest bardzo łatwy do skonfigurowania oraz obsługi. Cztery przyciski talk/listen mają różne kształty, co zapewnia użytkownikom dodatkowy dotykowy aspekt kontroli obsługi beltpacka, w istotny sposób przyczyniając się do ułatwienia korzystania z niego w warunkach słabego oświetlenia i bez potrzeby patrzenia na przyciski. Beltpack ma najmniejszą obudowę w swojej klasie, która dodatkowo cechuje się niewielką masą i wyjątkową wytrzymałością i jest zabezpieczona przeciw kurzowi oraz jest bryzgoszczelna. Oprogramowanie beltpacka TR-1800 może być łatwo zaktualizowane przy użyciu pamięci flash USB.

 

Zarezerwuj:

Kategoria:
Informacje dodatkowe
Waga 0,45 kg
Wymiary 3,86 × 19,47 × 13,13 cm