Allen & Heath SQ5

Allen & Heath DT168
30 października 2023
Behringer S16
30 października 2023
Show all

Allen & Heath SQ5

350,00 

Napędzany przez rewolucyjny silnik XCVI 96 kHz FPGA, Allen & Heath SQ-5 został stworzony dla profesjonalistów pracujących przy najbardziej wymagających instalacjach dźwiękowych na żywo. Dostarczając wiodący w swojej klasie dźwięk o wysokiej rozdzielczości z bardzo niską latencją <0,7 ms, SQ-5 zapewnia niezrównaną moc i wierność dźwięku. Mikser posiada 16 wbudowanych przedwzmacniaczy i 8 stereofonicznych silników FX z dedykowanymi kanałami powrotu i dostępem do uznanej biblioteki RackExtra FX. 12 miksów stereofonicznych (konfigurowalnych jako grupy lub auxy) sprawia, że SQ jest idealnym towarzyszem przy stosowaniu dousznych systemów odsłuchowych, podczas gdy Automatic Mic Mixing przejmuje obciążenie w środowiskach z dużą ilością mikrofonów. Allen & Heath SQ-5 daje Ci wszystkie narzędzia, aby spełnić wszelkie wymagania, od imprez AV i korporacyjnych po produkcje na żywo i domy modlitwy.

SQ jest wyposażony we wszystkie funkcje, których potrzebujesz, aby uzyskać perfekcyjny miks. Każde z 48 wejść posiada HPF, superszybką bramkę z sidechain’em i filtrem, 4-pasmowy korektor parametryczny oraz kompresor Peak/RMS do sterowania i kształtowania poziomów i transjentów. Miksy posiadają zarówno parametryczny, jak i 28-pasmowy korektor graficzny wraz z kompresorem w standardzie, wszystkie gotowe do włączenia w razie potrzeby. Rdzeń XCVI pozwala nawet na to, aby każdy kompresor w SQ miał własną równoległą ścieżkę, bez obaw o fazę lub spójność.

DEEP – sprawdzony na niezliczonych światowych trasach z międzynarodowymi artystami, system przetwarzania DEEP z naszego nagradzanego systemu cyfrowego miksowania dLive jest teraz dostępny w Twoim SQ.

Brak sprzętu firm trzecich, brak dodatkowych opóźnień, brak kłopotów – tylko studyjna jakość przetwarzania na każdym kanale.

RackExtraFX – RackExtra FX Add-Ons rozszerza SQ FX Rack o nowe, wydajne procesory.

Wybierz idealny zestaw procesorów, dostosowany do Twoich specyficznych wymagań.

SQ jest uzbrojony w 8 stereofonicznych silników FX i jest wyposażony w uznaną bibliotekę RackExtra, zawierającą emulacje legendarnych klasycznych pogłosów, bramkowanych pogłosów, opóźnień, modulatorów i innych. Każdy silnik ma swój własny dedykowany powrót stereo, więc nie musisz wykorzystywać żadnego z 48 kanałów wejściowych.

SQ-5 posiada wszystkie wbudowane wejścia/wyjścia, których potrzebujesz do samodzielnej pracy. Dzięki inteligentnemu portowi SLink, SQ może być również rozszerzony do 48 wejść mikrofonowych poprzez rodzinę ekspanderów rackowych i stage boxów 96 kHz i 48 kHz (np. AB168, AR2412, AR84 i DX168), co czyni go elastycznym rozwiązaniem dla właścicieli innych cyfrowych systemów Allen & Heath. Możesz również podłączyć swoje SQ bezpośrednio do innego SQ lub nawet systemu dLive.

Z każdą nową konstrukcją, zespół Allen & Heath stara się zbliżyć do najlepszych doświadczeń związanych z miksowaniem. Panel główny SQ jest skupiony wokół 7-calowego ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości, otoczonego szeregiem podświetlonych enkoderów, które tworzą intuicyjną, zintegrowaną mieszankę wyraźnego wizualnego podglądu i natychmiastowej, praktycznej kontroli. Kanały i miksy można „przeciągać i upuszczać” na dowolny channel strip. Ponadto istnieje możliwość indywidualnego nadawania nazw i kodowania za pomocą kolorów. Pozwala to zbudować środowisko miksowania, które odzwierciedla Twój własny tok pracy. Każdy channel strip wyposażony jest w opatentowany system wskaźników kanału Chromatic, zapewniający natychmiastowy odczyt poziomu dzięki zastosowaniu diod LED o zmiennej jasności i kolorze.

Wiemy, że środowisko live, może być trudne dla sprzętu – dlatego też opracowaliśmy nasz najbardziej rygorystyczny system testowania dla SQ. Od metalowej obudowy do aluminiowej listwy oświetleniowej, SQ ma ogromną wytrzymałość i sztywność leżącą u podstaw jego dobrego wyglądu.

SQ to centralny element rosnącego ekosystemu aplikacji, ekspanderów, sieci audio, mikserów osobistych i wielu innych, pozwalający łączyć, dostosowywać i rozszerzać treść serca systemu. Jest również kompatybilny z wiodącymi standardami sieci audio – dodaj kartę sieci audio, taką jak Dante lub Waves, do portu I/O SQ i jesteś gotowy do integracji z zainstalowanymi systemami, udostępnij cyfrowy Split FoH / Monitor i wiele więcej.

Zaawansowane automatyczne miksery mikrofonowe SQ (AMM) sprawiają, że jest to naturalny wybór do miksowania konferencji, rozmów panelowych i programów telewizyjnych. Są one również w pełni zintegrowane z mikserem, bez dodatkowych opóźnień, dzięki czemu nie trzeba kierować dźwięku do wewnętrznego racka DSP lub zewnętrznego systemu wtyczek. Dwa w pełni niezależne 24-kanałowe systemy AMM mogą być wykorzystywane w dwóch strefach lub połączone w jeden 48-kanałowy system AMM w przypadku większych imprez.

Zintegrowany SQ-Drive umożliwia szybkie i łatwe nagrywanie 96 kHz w trybie wielościeżkowym lub stereo bezpośrednio na USB lub dysk. Brak konfiguracji oprogramowania, brak problemów ze sterownikami kart dźwiękowych i brak dodatkowego laptopa, który trzeba przynieść na koncert. Napęd SQ-Drive to również inteligentny sposób zarządzania muzyką.

Dostępny jest również wbudowany interfejs audio 32×32 96 kHz do nagrywania wielościeżkowego, tworzenia kopii zapasowych ścieżek lub wirtualnej kontroli dźwięku. Interfejs jest kompatybilny z Core Audio i ASIOTM i jest wyposażony w funkcje sterowania MIDI i DAW.

Istnieją dwie podstawowe aplikacje dla SQ – SQ MixPad dla inżynierów i SQ4You dla wykonawców.

Aplikacja SQ MixPad jest dostępna za darmo na platformach iOS, Android, Windows i macOS, zapewniając edycję offline i bezprzewodowe lub przewodowe sterowanie głównymi funkcjami miksowania.

SQ4You jest osobistą aplikacją towarzyszącą mikserom serii SQ, pozwalającą maksymalnie 8 wykonawcom kontrolować własne miksy z urządzeń z systemem Android lub iOS. Dzięki temu inżynier dźwięku może skoncentrować się na brzmieniu systemu frontowego.

Z 12 miksami stereo, superniskimi opóźnieniami oraz zarówno parametrycznym, jak i graficznym korektorem na każdym miksie, SQ jest idealnym towarzyszem dla konfiguracji z odsłuchem dousznym.

SQ jest w pełni kompatybilny z ME Personal Mixing System, pozwalając wykonawcom na przejęcie kontroli nad ich własnymi miksami monitorowymi. Dowolna liczba mikserów ME-1 i ME-500 może być połączona łańcuchowo z portem SLink miksera lub z podłączonym zdalnym ekspanderem.

Cechy Allen & Heath SQ-5:

96 kHz przetwarzanie FPGA
48 kanałów wejściowych
DEEP Processing
17 suwaków / 6 warstw
12 miksów stereo + LR
3 x Stereo Matrix
8 silników Stereo FX + dedykowane powroty
Ekran dotykowy 7″.
Port SLink do zdalnego odtwarzania dźwięku/rozszerzenia
64-kanałowy port I/O dla sieci audio
Interfejs audio USB 32×32
Nagrywanie bezpośrednie SQ-Drive na USB
Wyjście AES
Chromatyczny pomiar kanałów
Zintegrowane oświetlenie LED
Dedykowane kontrolery fizyczne
8 SoftKeys z możliwością przypisania
Wyświetlacze LCD na każdym kanale
Możliwość montażu w 19″ racku.

 

Zarezerwuj:

Kategoria:
Informacje dodatkowe
Waga 10,5 kg
Wymiary 51,5 × 44 × 19,8 cm