Behringer S16

Allen & Heath SQ5
30 października 2023
Najazd kablowy – Defender Office
16 listopada 2023
Show all

Behringer S16

50,00 

Stagebox I/O z 16 zdalnie sterowanymi przedwzmacniaczami MIDAS, 8 wyjściami i siecią AES50 z technologią KLARK TEKNIK SuperMAC.

Cechy Behringer S16:
16 programowalnych przedwzmacniaczy mikrofonowych zaprojektowanych przez MIDAS dla audiofilskiej jakości dźwięku
8 analogowych, serwo-zbalansowanych wyjść XLR
Porty sieciowe AES50 wyposażone w możliwości sieciowe KLARK TEKNIK SuperMAC zapewniające ultra niski poziom zakłóceń jitter i opóźnień.
Złącze ULTRANET dla systemu monitoringu osobistego P16 BEHRINGER.
Cyfrowa łączność audio i sterowania dla systemów głośnikowych TURBOSOUND z możliwością podłączenia do sieci ULTRANET.
Podwójne porty AES50 do kaskadowego podłączenia dodatkowych stageboxów S16, SD16 lub SD8 – nie wymaga połączenia ani routera.
Precyzyjne wskaźniki LED i 7-segmentowe wskaźniki do kontroli sygnału na scenie.
Podwójne wyjścia ADAT z 16-kanałowym wyjściem cyfrowym na dwóch optycznych złączach TOSLINK*.
Wyjście słuchawkowe z możliwością przypisania do któregokolwiek z wejść/wyjść do monitorowania na scenie.
Wejście/wyjście MIDI dla dwukierunkowej komunikacji pomiędzy konsolą serii BEHRINGER X32 a urządzeniami MIDI na scenie.
Zdalne sterowanie za pomocą ekranowanego kabla CAT5e o długości do 100 m.
Złącze USB do aktualizacji systemu poprzez komputer PC
Zasilacz zapewniający maksymalną elastyczność (100-240 V~), dźwięk pozbawiony szumów, doskonała reakcja transjentów plus niskie zużycie prądu dla oszczędności energii
Solidnie wykonany, a jednocześnie kompaktowy, obudowa w całości ze stali, montowana w racku o wymiarze 2U
Opracowany i zaprojektowany przez BEHRINGER w Niemczech.

Cyfrowe miksowanie zrewolucjonizowało praktycznie wszystko, co dzieje się w procesie produkcji rozrywki na żywo. Teraz opracowaliśmy idealne rozwiązanie, aby połączyć talent na scenie z konsolą Front of House (FOH) i resztą świata – niesamowity i przystępny cenowo S16 Digital Snake! S16 zapewnia 16 zdalnie sterowanych przedwzmacniaczy mikrofonowych zaprojektowanych przez MIDAS oraz 8 zbalansowanych powrotów analogowych XLR – wystarczy jeden kabel Cat5e. Podczas gdy KLARK TEKNIK, lider w branży high-endowego cyfrowego przetwarzania dźwięku, wynalazł technologię SuperMAC, która umożliwiła to wszystko – nasza doskonała skala produkcji sprawia, że S16 jest tak przystępny i niezawodny.

Od momentu powstania w latach 70. Midas ma długą historię innowacji i przywództwa w świecie konsol. Zatrudniane na najsłynniejsze koncerty i instalacje na całym świecie, legendarne konsole Midas, takie jak XL4 i Heritage H3000, szybko stały się standardem w branży.

Midas zyskał nieskazitelną reputację dzięki bezkompromisowemu podejściu do dźwięku i jakości konstrukcji, a w szczególności dzięki nagradzanym przedwzmacniaczom mikrofonowym, które są uważane przez ekspertów za najlepsze w branży projekty brzmieniowe. Bazując na tej spuściźnie, systemy miksowania na żywo serii XL8 i PRO kontynuują to wspaniałe dziedzictwo wielokrotnie nagradzanej jakości dźwięku.

Firma Behringer jest dumna z tego, że posiada przedwzmacniacz mikrofonowy zaprojektowany przez firmę Midas, który zapewnia najwyższą jakość reprodukcji dźwięku zarówno na żywo, jak i w studiu.

Wbudowane porty AES50 umożliwiają podłączenie do 32 wejść mikrofonowych/liniowych, 16 zbalansowanych wyjść i niesamowitego systemu monitorowania osobistego POWERPLAY P-16, który może pomieścić do 48 indywidualnych miksów monitorów. Zawarliśmy również 2 optyczne gniazda ADAT do podłączenia kanałów 1-8 oraz 9-16 do urządzeń zewnętrznych, wygodny port USB do aktualizacji systemu za pośrednictwem komputera oraz wejścia i wyjścia MIDI do sterowania systemami oświetleniowymi i modułami dźwiękowymi.

S16 został pierwotnie zaprojektowany z myślą o naszej flagowej konsoli cyfrowej X32, ale każda deska mikserska z możliwością podłączenia do sieci AES50 może nadal korzystać z potężnego zestawu funkcji S16. Więc nawet jeśli koncert wymaga deski analogowej, można szybko zmontować kilka S16 i ADA8200 w celu stworzenia wydajnego, lekkiego cyfrowego snake’a 16 x 16 – z pełną zdalną obsługą przedwzmacniacza.

Pomysłowa sekcja sterowania monitoring/head amp S16 umożliwia wybór jednego z 16 wejść, 8 wyjść lub wyjść P-16 do natychmiastowej kontroli sygnału. Oprócz wskaźnika sygnału w stageboxie, można również ustawić indywidualne wzmocnienie kanału wejściowego, zastosować zasilanie phantom +48 V, słuchać bezpośrednio sygnału wejściowego przez słuchawki i wiele innych. Po ustawieniu wszystkie ustawienia konfiguracyjne można zablokować na konsoli, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo systemu.

 

Zarezerwuj:

Kategoria:
Informacje dodatkowe
Waga 4,9 kg
Wymiary 21 × 48,3 × 8,9 cm