Blackmagic Design Ursa Studio Viewfinder G2

ACTION SDI 21,5 – CASE
19 listopada 2023
Dysk SSD Samsung T5 T7
19 listopada 2023
Show all

Blackmagic Design Ursa Studio Viewfinder G2

Od: 200,00 

To doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących w studiach telewizyjnych lub na wydarzeniach na dużych obiektach, takich jak stadiony. 7-calowy jasny ekran wyposażony jest w odłączaną osłonę przeciwsłoneczną i duże uchwyty, co zapewnia wygodną obsługę URSA Mini podczas produkcji na żywo.

Posiada przegubowe mocowanie obrotowe umożliwia ustawianie i przesuwanie wizjera niezależnie od kamery. Duże pokrętła sterujące oraz konfigurowalne przyciski funkcyjne umożliwiają natychmiastowe dostosowanie ustawień bez konieczności odrywania wzroku od akcji.

Konfiguracja wizjera jest szybka i łatwa dzięki dołączonej płytce V-Lock, która łączy się bezpośrednio z monitorem SDI i wyjściem zasilania w URSA Mini. Nie są potrzebne dodatkowe kable ani zasilacze, co zapewnia wygodną obsługę podczas pracy na żywo.

Dzięki temu narzędziu można przekształcić URSA Mini w najlepszą kamerę do transmisji na żywo, co czyni Blackmagic URSA Studio Viewfinder G2 niezbędnym narzędziem dla każdego profesjonalnego operatora kamerowego.

Zarezerwuj:

Kategoria:
Informacje dodatkowe
Waga 2,39 kg
Wymiary 30,4 × 23,3 cm