DJI Ronin S

DJI Mini 3 Pro
20 listopada 2023
Blackmagic Design Pocket Cinema Camera 6K
20 listopada 2023
Show all

DJI Ronin S

Od: 60,00 

Uchwyć właściwy moment. Gimbal DJI Ronin S został zaprojektowany w taki sposób, aby operator mógł nakręcić odpowiednie ujęcie używając jednej ręki.

Na gimbalu możesz zamontować zarówno aparaty typu lustrzanka jak również bezlusterkowce. Gimbal daje Ci swobodę działania i możliwość nakręcenia stabilnych ujęć w ruchu. Twórcy filmów zyskują tutaj możliwość zarejestrowania niezwykłych ujęć z zupełnie nowej perspektywy.

Modułowa, łatwa w demontażu konstrukcja gimbala DJI Ronin S sprawia, że szybko i w łatwy sposób umieścisz go w plecaku na czas podróży. Specjalna płytka umożliwia łatwą instalację aparatu na gimbalu oraz na trójnogu.

Ustaw oko kamery bezpośrednio na swoim celu. Dzięki specjalnemu obrotowemu kontrolerowi o nazwie Focus Wheel, bez problemu ustawisz kamerę, tak aby zawsze skupiała się na danym obiekcie.

Po podłączeniu kompatybilnego aparatu do gimbala DJI Ronin S, możesz za pomocą dołączonego kabla dostosowywać ustawienia focus aparatu za pomocą wspomnianego powyżej Focus Wheel.

Technologia SmoothTrack pozwoli na łatwe i szybkie przełączanie się miedzy trybami rejestrowania obrazu.

Możesz zatem łatwo przełączać się między trzema ustawiony profilami użytkownika. Wystarczy nacisnąć jedynie dedykowany przycisk M. Przytrzymując ten przycisk uruchomisz tryb sportowy, który pozwoli rejestrować szybko poruszające się obiekty.

Ergonomiczna konstrukcja gimbala DJI Ronin S sprawia, że uwolnisz się od niepożądanych wstrząsów podczas przełączania się między różnymi ujęciami. Konstrukcja umożliwiająca łatwy demontaż oferuje możliwość zastosowania różnych rozwiązań.

Możesz zamontować gimbal na zdalnie sterowanym pojeździe, dzięki któremu uchwycisz obraz tuż przy podłożu. Sama konstrukcja sprawia, że łatwo schowasz gimbal do plecaka.

 

 

Zarezerwuj:

Kategoria:
Informacje dodatkowe
Waga 1,84 kg
Wymiary 48,6 × 20,2 × 18,5 cm