DJI Mini 3 Pro

Sony A7R V
20 listopada 2023
DJI Ronin S
20 listopada 2023
Show all

DJI Mini 3 Pro

Od: 200,00 

Rozmiar mini, możliwości maksi. DJI Mini 3 Pro jest wyjątkowo przenośny, a zarazem potężny. Waży mniej niż 249 g i oferuje udoskonalone funkcje bezpieczeństwa, co nie tylko czyni go najbezpieczniejszym dronem z serii1, ale też pozwala uniknąć konieczności rejestracji w większości państw i regionów. Wyposażony w 1/1,3-calową matrycę i szereg zaawansowanych trybów – na nowo definiuje lot Mini.

Dron DJI Mini 3 Pro wyróżnia się całkowicie nową konstrukcją – został zoptymalizowany w taki sposób, aby pozwolić Ci wydobyć jak najwięcej z każdej podniebnej podróży. Większe śmigła, aerodynamiczny kształt i rozbudowany system wykrywania przeszkód – ulepszony design drona pozwolił zwiększyć bezpieczeństwo i wydłużyć czas lotu.

Odświeżony gimbal oferuje szerszy zakres obrotu, co daje więcej kreatywnych możliwości podczas nagrywania z żabiej perspektywy lub w trybie True Vertical Shooting.Każdy szczegół nowej konstrukcji został starannie przemyślany, co pozwoliło wznieść drona DJI Mini 3 Pro na niespotykane dotąd wyżyny.

Co jest kluczowe dla podróżników? Bezproblemowe użytkowanie! Dron DJI Mini 3 Pro waży mniej niż 249 g, co oznacza, że nie wymaga rejestracji w większości państw i regionów1. Składany i kompaktowy design sprawia, że jego transport jest niezwykle prosty. Bez trudu zabierzesz go ze sobą na kolejną wyprawę w góry, spontaniczny, weekendowy wypad lub dzień na plaży. Udało Ci się trafić na źródło inspiracji? Z DJI Mini 3 Pro zawsze jesteś gotowy do nagrywania spektakularnych ujęć!

Przenieś swoje materiały na nowy poziom. Nagrywaj spektakularne filmy 4K HDR3 i rób zdjęcia RAW 48 MP. Zachwyć się bogactwem szczegółów i czystością obrazu – nawet kiedy przybliżasz. A może wolisz nieco spowolnić upływ czasu? Stwórz dramatyczny film slow-motion 1080p/120FPS!

Na ten moment DJI Mini 3 Pro to bezapelacyjnie najbezpieczniejszy dron DJI z serii Mini. Został wyposażony w przednie, tylne i dolne podwójne czujniki wizyjne, co w połączeniu z zupełnie nowym, ulepszonym designem gwarantuje szerszy zasięg wykrywania i większe bezpieczeństwo lotu.

 

Zarezerwuj:

Kategoria:
Informacje dodatkowe
Waga 0,249 kg
Wymiary 14,5 × 9 × 6,2 cm